DZIEŃ SKRZATA W PRZYTOCKU

5 maja 2017 odbył się pierwszy

DZIEŃ SKRZATA

w Niepublicznej Szkole Podstawowej im.  Andrzeja Grubby

w Przytocku.


Obchody rozpoczął największy ze skrzatów - Skrzat Grześ czyli Pan Grzegorz Sierocki, główny inicjator wydarzenia, dzięki niemu to wszystko zaistniało. Włożył w to swoje serce, talent i miłość do dzieci.

Jako pierwsze wystąpiły przedszkolaki  z piosenką "Mole Książkowe"

Chcesz posłuchać - kliknij chmurkę powyżej.Następnie, przy udziale uczniów szkoły, wystawiona została sztuka "Leśna Kraina".

Królewna Skrzatów w towarzystwie skrzata – strażnika.

Na scenie pojawiają się trzy skrzaty – Bąbel, Figielek i Milczek.

Pełna obsada.

Piosenka na finał sztuki.


 Po występach odbył się konkurs na na wizerunek skrzata.  Wszystkie prace były wyjątkowe i zostały nagrodzone, między innymi dwoma częściami baśni "Kroniki Skrzatów" z grafiką i autografem autorki Marbelli Atabe, zalakowane i opatrzone smoczą pieczęcią.

 Oto wspaniałe prace konkursowe:

Prace plastyczne  zaprezentowali - od góry wierszami: Zuzanna Motow, Zuzanna Janocha, Anna Szwemińska, Justyna Cyrankowska, Olga Zdyb, Karol Żerowiecki, Anna Zdyb, Julia Późniak.


Wręczenie nagród przez autorkę.

Lureaci konkuru wraz z Marbellą Atabe.

Od lewej:

Skrzat Grześ, Olga Zdyb, Zuzanna Jarocha, Anna Zdyb, Zuzanna Motow, Marbella Atabe, Julia Późniak, Justyna Cyrankowska, Karol Żerowiecki, Anna Szwemińska.Słynne buty Skrzata Grzesia :-)

To Lalka  - PRZYTOCZANKA -  prezent od szkoły dla mnie.    
Jest Prześliczna prawda?


Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Grubby w Przytocku, to szkoła niezwykła. Jedyna w swoim rodzaju, pełna ciepła zrozumienia, gdzie na każdym kroku spotyka się ludzi gotowych nieść pomoc, pełnych zaangażowania i pasji. Od uczniów do nauczycieli, wychowawców i dyrektora. W tej szkole każdy dzień to kolejna przygoda, aż chce się tutaj przebywać. Polecam ją wszystkim, tak powinna wyglądać i funkcjonować każda szkoła.

Linki: